DiscusForum.adamn.pl Strona Główna  
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj     


Poprzedni temat «» Następny temat
Ryby niemieckie wczoraj i dzis
Autor Wiadomość
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7857
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-07-05, 19:23   

Larsson napisał/a:


Pisanie Admina od 28 maja do wczoraj wizyt 5 , wynika z PrtSc


Braki w szacunku do adwersarzy dostrzegam.

PS
A skoro ten Pan P i jego ryby są takie be to dlaczego tyle nagród posiada w swym dorobku?
Może Admin pochwali się swoimi ?

Chmmmmmmmmmmmmmm
Co mam napisać? Zarejestrowałeś się kilkanaście dni temu i w drugim poście (pomijam fachowość pierwszego Twego) walisz ile to ja właziłęm na FORUM? A co to kogo obchodzi ile? Ważne by było na temat w mych postach i ład, skład na FORUM panował.
No i gdzie ja brak szacunku do przedmówców pokazuję? Chyba inny wątek czytamy a Tyś sobie z innego forum osoby pomylił. Stanąłem w obronie Aśki i Marcina (no bo o tych stopach i cytacie "Gorszy zawsze będzie źle pisał o tym lepszym, aby wybić się z ciemności. Wszystko przez zazdrość. " aż mnie zmroziło kto to taki fee. Nawet Tomka pochwaliłem, że gość i wskazał winnego felernych ryb niemieckich.
I niby ja wykazuję brak szacunku? Chyba znów inne forum czytamy.
Co do nagród to jedni kupują ryby z Azji i w tydzień je na wystawach i konkursach pokazują a w kilka dni po już ryby kanał zaliczają. Ja nie pokazuje bo bym ostatnie miejsce zaliczał w kraju. pomijam ryby z felerami jakie wygrywają czy też chore i zapaskudzone co im wyłazi z d... różność a są wystawiane. No a jak chcesz wiedzieć co mam, miałem i będę miał to tu:

http://www.discusforum.ad...opic.php?t=1907

http://www.discusforum.ad...p?t=234&start=0

a tak na marginesie to moje ryby jakie rozmnożyłem od plemnika i ikry już były wystawiane przez innych i mieściły się na pudle. To mi wystarczy

I teraz uwzględniając Twój podpis:
"Mądry człowiek uczy się od każdego głupi wie wszystko.
"Zwei Din­ge sind unen­dlich, das Uni­ver­sum und die men­schliche Dum­mheit, aber beim Uni­ver­sum bin ich mir nicht ganz sicher
"" oraz to, że ja się cały czas uczę i "jeśli uważam, że wiem wszystko to g.. wiem" to kolejny razem jak się w dyspucie spotkamy chciałbym byś wiedział co i jak piszesz zgodnie z

§3. Pisanie na forum i na shoutboxie.
1.
2.

na dziś masz 2 ostrzeżenia na dwa miesiące za nieścisłości wskazane powyżej (no bo nie będę czekał aż wskażesz, gdzie brak szacunku do przedmówców były).
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  


     DiscusForum.adamn.pl: forum dyskusyjne o dyskowcach     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision
Edycja, modyfikacje i poprawki: TIserwis.pl







Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 9