DiscusForum.adamn.pl Strona Główna  
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj     


Poprzedni temat «» Następny temat
Rozmnażanie dyskowców sposobem adaman
Autor Wiadomość
Duduś 
Duduś


Imię: Tadeusz
Pomógł: 2 razy
Wiek: 69
Dołączył: 27 Mar 2015
Posty: 899
Skąd: Rawicz
Wysłany: 2016-10-05, 21:39   

Ta tyle ikry to i moje składają tylko że po wykluciu stare jakoś się nimi nie interesują tak jakby nie miały pokarmu i ochoty na wychowywanie młodych no i poderzanie płochliwe
ale chyba już wiem czemu/zresztą sam to odkryłeś w czasie badania/ i zaczynam kuracje całej obsady
pożyjemy zobaczymy co z tego wyjdzie
_________________
Duduś
Ostatnio zmieniony przez Duduś 2016-10-05, 21:44, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7857
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-10-06, 10:45   

dziś stare ale jare z płetwami obcinanymi nożyczkami (jeszcze mi 50 zostało do cięcia z tego co widać) jeszcze na głodnego



No i czas na filmy, gdzie widać jak pływają cięte nożyczkami na głodnego jak też w czasie podawania mixa na sercu opartego bo nie ma NIC lepszego jak mix własnej roboty

http://discusforum.adamn.pl/viewtopic.php?t=606

Kto twierdzi inaczej niech w nieświadomości sobie trwa od dziś do wieczności. Dobrze widoczna umaszczenie małych w kolorach jakie wcześniej opisałem.

F I L M

Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
Ostatnio zmieniony przez adamn 2018-12-22, 18:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7857
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-10-07, 12:22   

Niżej ryby co z nich coś ciekawego na początek winno się ziścić. Na ten czas widać ciemne z 9 pręgami ciemniejsze z nastoma pręgami jasne z 9 i jasne z nastoma i jeszcze coś ale potem.





Jak 95 % w przyszłości będzie takie miało to wtedy proszę podsyłać mi znafców (wpierw niech WAM swe osiągnięcia pokażą ale nie w stylu sprowadzanie padeł przykładowo na wystawę i potem wciskanie jakie to łone są NAJ) co się za takich uważają a jak pójdą do piekarni po chleb to czerstwy przyniosą. Taka to u nas fachowość znafców. Ja rozumiem, że można się z jedną dwoma pomylić ale jak ktoś SAM wybiera dla kogoś i wychodzi wielkie g.. to albo specjalnie albo zamienił a co poszło łon tylko wie. Tyle braków w jednej partii to jak żyją od początku nie było ŁĄ„CZNIE zgłaszane przez tych co mają moje ryby. Ba nawet 50% tej ilości nie było.
No chyba, żw walka o rynek zbytu na terenie miasta i kraju.

Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
Ostatnio zmieniony przez adamn 2018-12-22, 18:14, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7857
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-10-09, 10:00   

Dziś trochę z natury co każdy widzi co i jak. Generalnie ryby takie sobie i raczej niewielu by je u siebie chciało.





No i na filmie czysta używka

F I L M
No a reszta żre rośnie i się zaczyna wybarwiać pozytywnie jak sądzę.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
Ostatnio zmieniony przez adamn 2018-12-22, 18:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7857
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-10-10, 10:59   

Wczoraj już przeszłość a dziś jest tak w ostatnim dniu jakie małe spędzają ze starymi. Od jutra same będą sobie radzić a jak się okaże. A, że są zdrowe i właściwe to widać po kształcie i tempie wzrostu.
Tak wyglądają dziś


a tak 12.09.2016


No i na filmie czysta używka

F I L M


Niżej te co wczoraj miały jeden dzień dziś już drugi zacznie mijać. Ile zbielało to pikuś ale ile wychowają to dopiero wyzwanie.


Teraz porównać sobie ryby co WAM dilerzy i znafcy sprowadzają i wciskają, że to natura. Mieszańca heckla wciskają jak heckla jak gdyby nie wiedzieli, że taki się w akwarium nie mnoży a jak da do 5 to będzie rekord. Wciskają blu, grin czy brąz (mogą dodać inną nazwę dla uwiarygodnienia - przykładowo Madeira czy inne tam takie zlewisko) uzyskany z różności ale na pewno nie z natury. Naturę macie za drzwiami ale ciężko będzie się po nią ustawić bo nie wszystko da się kupić.
Z Pozdrowieniami dla FORUMOWICZÓW
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
Ostatnio zmieniony przez adamn 2018-12-22, 18:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7857
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-10-11, 11:53   

Doba za nami i jest dobrze a nawet bardzo dobrze. Widać, że coś się szykuje bo para zaczyna z tyły stożna z lewej czyścić miejsce na maluchy.

czyszczenie i pilnowanie odbywa się na zmianę co widać na zdjęciach

wzrost widoczny tu na głodnego i niebawem czas się rozdzielić by się w podmiany nie bawić co kilka dni

na filmie żarcie podane czas zacząć ucztę.
F I L M

Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
Ostatnio zmieniony przez adamn 2018-12-22, 18:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7857
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-10-11, 11:55   

To jest ostatni wpis w tym wątku bo jak się nikomu nie podoba i swych opinii nie głosi to po kiego się wysilać. Ja bym chętnie usłyszał takie przykładowo coś: weź ten filtr o 1 cm przestaw w górę. Bezcenne
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Duduś 
Duduś


Imię: Tadeusz
Pomógł: 2 razy
Wiek: 69
Dołączył: 27 Mar 2015
Posty: 899
Skąd: Rawicz
Wysłany: 2016-10-11, 12:30   

A co tu Adam można pisać o Twoich rybolach wciąż że są ładne pięknie rosną i że ludzie Ci ich zazdroszczą i myślą jakby tu te "padaki" od Ciebie nabyć a potem Cię krytykować tzn. nie Ciebie a twoje ryby cięte nożyczkami
poza tym ludzie trochę krępują się pisać o rybach takiego znawcy tematu jakim Ty jesteś
my to większość amatorzy /pomijam znafców/w tej grze z dyskami no to jak się wypowiadać to tak jakby stawać przed profesorem i zamiast odpowiadać na zadane pytanie zacząć go krytykować
no i na koniec nie czaruj nam i rób to co robisz bo co jak już pisałem będziemy podglądać jak zamkniesz swój wątek
_________________
Duduś
 
 
bosman213 

Imię: Marcin
Wiek: 40
Dołączył: 04 Maj 2016
Posty: 442
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2016-10-11, 22:13   

Podpisuję się pod wyrazami Tadeusza. Ryby super a brązy poprostu piękne a jak wchodzę na forum to pierwsze co patrzę czy Adam wstawił coś nowego. I patrzę pod kątem nauki a nie nauczania bo np. jak ktoś taki jak ja komu się jeszcze ani jedna kijanka w akwarium z jaja nie wykluła może dawać rady tak doświadczonemu w tej materii? Adam nie po to głosowaliśmy na Twoj wątek jako najlepszy byś go teraz zamykał. Co to to nie.
_________________
"Logika zaprowadzi Cię z punku A do punktu B. Wyobraźnia zaprowadzi Cię wszędzie"
Albert Einstein
 
 
przemo5000 

Imię: Przemek
Wiek: 50
Dołączył: 28 Gru 2012
Posty: 11
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-10-12, 11:01   

No to jak chcesz to proszę: podnieś filtr o centymetr do góry😉 Swoją drogą ciekawe co wyrośnie z tych mieszanych kolorów bo samiec jakoś lekko znajomy mi się wydaje😀
_________________
Pozdrawiam Przemek
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7857
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-10-13, 13:00   

No takie rady to rozumiem. Już podniesiony. No a teraz czas na kolejną relację


Wyżej coraz większa różnica w umaszczeniu

wyżej mamuśka z małymi jeszcze ma oko na nie. Miałem zabierać ale zostawiłem bo kurdupli mało i nie ma możliwości by małe stare zżarły

No i na filmie czysta używka, gdzie widać ciemniejsze z połyskiem z 9 pręgami grubymi ale na czerwonawym tle a nie nijakim i jaśniejsze s poświatą z nastoma pręgami pionowymi
i jeszcze tam takie

F I L M

I teraz taka uwaga. Ten samiec to ostatnia siermięga co była w tarle co nie chciała rosnąć ni w ząb. Od małego wyróżniał się kolorytem jakie maił na ciele od początku. Ĺťarł a anie rósł. Potem zmienił zakwaterowanie i .. pokazał co potrafi. Jak wyglądał jakiś czas temu to macie na stronie startowej jako zdjęcie wygrane. Potem wrócił do mnie i został zmieszany z w/w panną i teraz wygląda jak wygląda co widać na zdjęciach i filmach. Tak wiec jak widać nigdy nie mów nigdy bo ryby potrafią nas zaskoczyć in plus i in minus.



Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
Ostatnio zmieniony przez adamn 2018-12-22, 18:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Duduś 
Duduś


Imię: Tadeusz
Pomógł: 2 razy
Wiek: 69
Dołączył: 27 Mar 2015
Posty: 899
Skąd: Rawicz
Wysłany: 2016-10-13, 13:22   

No i co tu można napisać jak stare przednie a maluszki już widać że coś z nich wyrośnie no ale jak się ryby trzyma na rureczniku i ochotce to i efekty są jakie są
_________________
Duduś
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7857
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-10-14, 09:58   

Dziś inny koloryt


małe szkarady

mamuśka


tatusiek

Niżej na filmie dośpiewać sobie co widać
F I L M

Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
Ostatnio zmieniony przez adamn 2018-12-22, 18:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Duduś 
Duduś


Imię: Tadeusz
Pomógł: 2 razy
Wiek: 69
Dołączył: 27 Mar 2015
Posty: 899
Skąd: Rawicz
Wysłany: 2016-10-14, 10:32   

Super nie ma co ale dałeś ognia
jak w piosence choć pomaluj mi świat na żółto i na niebiesko a Ty niepokorna duszo pomalowałeś na czerwono
niesamowite szczególne to pierwsze ujęcie
_________________
Duduś
Ostatnio zmieniony przez Duduś 2016-10-14, 10:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
witek112 


Imię: Wojtek
Wiek: 49
Dołączył: 17 Sie 2014
Posty: 524
Skąd: Hrubieszów
Wysłany: 2016-10-14, 11:20   

chyba też zrobię swoją piwniczkę, pozazdrościć.
_________________
Robota raz odłożona, z czasem odkłada się sama.
Wojtek
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  


     DiscusForum.adamn.pl: forum dyskusyjne o dyskowcach     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision
Edycja, modyfikacje i poprawki: TIserwis.pl







Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12